Κοπή βασιλόπιτας 2022

Με διαφορετικό τρόπο, όμως με την ίδια χαρά και αισιοδοξία ,μοιράσαμε στους μαθητές του σχολείου μας ,καθώς και στους  δασκάλους μας αλλά και στα μέλη του Δ.Σ. του συλλόγου μας ,την βασιλόπιτα του “2022” ,πεντανόστιμη  δημιουργία της Ελένης Καπνιά ,την οποία ευχαριστούμε ιδιαιτερα για την βοήθεια και την παρουσία  της .

Οι 6 τυχεροί, ένας από  κάθε τάξη ,εκτός από το φλουρί ,κέρδιζε και  το βιβλίο “Ο Φοίβος το κολλητάκι μου “προσφορά της αγαπημένης συγγραφέως Aλίκη Tσιφτσοπούλου. Την ευχαριστούμε θερμά, που για άλλη μια φορά ανταποκριθηκε πρόθυμα και γενναιόδωρα στο αίτημα μας!

Ευχαριστούμε επίσης την Διευθύντρια μας , κ.Βασω Θωμοπούλου, που πάντα μας στηρίζει ,καθώς και τον συλλόγο διδασκόντων, που σε κάθε προσπάθεια μας  πρόθυμα μας υποδέχονται.

Ευχή όλων μας ,να έχουμε μια καλή χρονιά γεμάτη υγεία, υπομονή και Ειρήνη!!!

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων. Bookmark the permalink.