Εορτασμός της Τσικνοπέμπτης

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη γιορτή από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων σε συνεργασία με την Διευθύντριά μας ,κυρία Βάσω Θωμοπούλου και τον σύλλογο Διδασκόντων, την περασμένη Τσικνοπέμπτη στο σχολείο μας, δίνοντας αμέτρητη χαρά σε όλους τους μαθητές μας.
Το σχολείο μας γέμισε χρώματα και παιδικά, ανέμελα γέλια!!! Φάγαμε το σουβλάκι μας ,όπως το απαιτούσε η μέρα, ήπιαμε το χυμό μας και στο τέλος κερδίσαμε και υπέροχο δώρα,δωρεές επιχειρήσεων της πόλης μας ,με κορυφαίο ένα ποδήλατο προσφορά του συλλόγο μας!

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα όλους τους καταστηματάρχες της πόλης μας καθώς και γονείς μαθητών μας οι οποίοι συνέβαλαν ουσιαστικά και προσέφεραν με χαρά ό,τι χρειάστηκε έτσι ώστε να πραγματοποιηθεί η γιορτή.
 Καλή Σαρακοστή !!!
Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Εορτές, Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων. Bookmark the permalink.