Επιμορφωτική Ημερίδα Διάχυσης Εκπαιδευτικών Πρακτικών – Σχεδίων Δράσης

Στο πλαίσιο της ανάδειξης και διάχυσης πρακτικών Σχεδίων Δράσης που σχεδιάζονται και υλοποιούνται στο πλαίσιο του συλλογικού προγραμματισμού των σχολικών μονάδων, διοργανώθηκε χθες Τρίτη 1 Νοεμβρίου Επιμορφωτική Ημερίδα από την ΣΕΕ κ.Νικολακοπούλου και τα σχολεία αρμοδιότητάς της, με θέμα : “Εκπαιδευτικές Πρακτικές – Κοινότητες Μάθησης & Πρακτικής & Επαγγελματική Ανάπτυξη Εκπαιδευτικών”

Η ημερίδα πραγματοποιήθηκε εξ αποστάσεως με τη συμμετοχή όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου και παρουσιάστηκαν τρία από τα σχέδια δράσης του σχολείου μας.

Η οργάνωση της ημερίδας ήταν άψογη και άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στους παρευρισκόμενους .Οι εκπαιδευτικοί ευαισθητοποιήθηκαν,έγινε ανάδειξη καλών πρακτικών και ανατροφοδότηση του έργου όλων .

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Δράσεις - Εκδηλώσεις. Bookmark the permalink.