Εορτασμός 28ης Οκτωβρίου

Αύριο Πέμπτη 27-10-2022 οι μαθητές θα έρθουν στο σχολείο χωρίς τσάντες στις 8:15 π.μ για να παρακολουθήσουν τη γιορτή για την επέτειο του ΟΧΙ και θα σχολάσουν στις 10:00 π.μ.

Τη γιορτή θα παρουσιάσουν οι μαθητές της Ε’ τάξης με υπεύθυνους εκπαιδευτικούς τους κ. Σωτήρη Νικολακόπουλο και Νικόλαο Αναγνωστόπουλο.Η μουσική επιμέλεια ανήκει στον κ.Σπύρο Μπονέλη και την επιμέλεια των σκετς ανάλαβε η κ. Έφη Τσίχλα.

Την Παρασκευή  28-10-2022 οι μαθητές  που παίρνουν μέρος στην παρέλαση θα βρίσκονται στις 11:00π.μ στο 1ο γυμνάσιο.

Η Διευθύντρια κ. Βασιλική Θωμοπούλου

This entry was posted in Ανακοινώσεις, Δράσεις - Εκδηλώσεις, Εορτές. Bookmark the permalink.